skip to Main Content

Kredi Kartı ile Online ve Taksitle Ödeme İmkanı

Büromuza yapacağınız ödemeleri, aşağıdaki ödeme yöntemini kullanarak kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz ve 9-12 taksite kadar taksit yapma imkanından istifade edebilirsiniz. 

Lütfen ödeme yöntemini kullanmadan evvel, aşağıda yer alan açıklama ve uyarıları okuyunuz. Ödemeyi bu yöntem ile yapmış olmanız durumunda, aşağıda yer alan koşulları kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

Kredi Kartı ile ve Taksitle Ödeme Yapmak için Dikkate Alınması ve Kabul Edilmesi Gereken Koşullar

  • Bu ödeme yöntemi ile yapılan ödemeler, Büromuz Kurucu Avukatı İsmail Ünal Doğan‘ın hesabına iletilmektedir.
  • İşbu ödeme yöntemi, sağlanan alternatif bir ödeme şeklinden ibarettir ve ödemelerin bu yöntem ile yapılması sadece ödeme yapan kişinin isteğine bağlıdır.
  • Bu ödeme şekli sayesinde ödeme yapan bankası aracılığı ile taksitle ödeme imkanından istifade edebilmektedir. Başka bir şekilde ödeme yapmak istiyorsanız, lütfen ofisimiz ile bağlantı kurunuz.
  • İşbu ödeme yöntemi, Türkiye Barolar Birliği tarafından avukatlara önerilen bir sistemdir ve yine onun tarafından öngörülen ve onaylanan sağlayıcı aracılığı ile kurulmuştur, gerçekleştirilmektedir (bakınız: Turk Elektronik Para A.Ş.). İlgili sistemin kanuna ve mevzuata uygunluğu, yine TBB ve ilgili sağlayıcı tarafından teyit edilmektedir. Bu noktada sistemin kanuna ve mevzuata uygunluğu, işleyişi ve güvenliği ile ilgili olarak tarafımızca herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.
  • Ödeme sisteminin kullanılmasından ileri gelen her türlü masraf ödeme yapana aittir. Bu kapsamda banka komisyonları, doğrudan ilgili kredi kartı hesabına bankalar tarafından yansıtılmaktadır. Tarafımıza bu sebeple yansıtılan masraflar da açıklanarak ödeme yapana / müvekkillere yansıtılmaktadır.
  • İşbu ödeme sisteminden istifade eden banka ve kredi kartlarını belirlemekte büromuzun herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Sistem kapsamında kullanılabilen kartlar için tıklayınız.
  • Lütfen herhangi bir ödeme yapmadan önce ödenecek meblağ ile ilgili olarak büromuz ile, mümkünse yazılı olarak, teyitleşiniz. Fazladan yapılan ödemelerin tespiti ve iadesinin derhal gerçekleşmesi mümkün değildir ve zaman alabilecektir. Ayrıca fazladan yapılan ya da hatalı yapılan ödemeler sebebiyle büromuzun maruz kaldığı masraflar, iade konusu meblağdan tahsil edilecek ve kalan miktar iade edilecektir.
Back To Top
×Close search
Search